VITAMIN C LIPOSOMAL

 

Popis produktu:

 

Náš liposomalní vitamín C v kapslích je nejen výjimečný zdroj této klíčové živiny, ale také se vyznačuje inovativním balením v Miron Violet Glass pro zachování maximální čerstvosti a účinnosti. Vitamín C, známý také jako kyselina askorbová, je esenciální pro správné fungování našeho těla a základní pro podporu imunitního systému, zdravé kůže a mnoha dalších funkcí.

 

Hlavní výhody:

 

- Liposomální Absorpce: Díky liposomálnímu zpracování má naše kapsle vitamínu C výbornou vstřebatelnost. Liposomy jsou mikroskopické sféry, které pomáhají vitamínu C proniknout do buněk těla efektivněji.

 

- Maximální Čerstvost: Balení v Miron Violet Glass je klíčem k uchování maximální čerstvosti našeho vitamínu C. Toto sklo blokuje škodlivé světelné paprsky a ochraňuje obsah kapslí před oxidací.

 

- Podpora Imunity: Vitamín C je známý pro svou schopnost podporovat imunitní systém a pomáhat tělu bojovat proti infekcím a nemocem. Naše kapsle jsou ideálním způsobem, jak získat denní dávku této důležité živiny.

 

- Zdravá Kůže a Vlasy: Vitamín C hraje klíčovou roli při tvorbě kolagenu, což přispívá k zdraví pokožky, vlasů a nehtů.

 

- Antioxidantová Ochrana: Tento produkt poskytuje významnou dávku antioxidantů, které chrání buňky před poškozením volnými radikály.

 

Dávkování a užívání:

 

Doporučuje se užívat jednu kapsli denně, případně podle doporučení odborníka na výživu. Kapsle lze užívat s jídlem nebo na lačný žaludek, podle osobní preference.

 

S naším liposomálním vitamínem C v kapslích zabaleno v Miron Violet Glass získáte nejlepší kombinaci kvality, čerstvosti a účinnosti. Investujte do svého zdraví a imunitního systému s tímto výjimečným doplňkem stravy.

 

Složení:

 

Velikost dávky: 1 kapsle (145 mg)
Balení obsahuje 120 kapslí

Množství
v 1 kapsli

%RHP*

Vitamin C (Ascorbic Acid)

105 mg

131%

LipoCellTech™ Liposomal proprietary Blend

40 mg

**

Želatinová kapsle

 

**

* % denní referenční hodnoty příjmu

** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

 

Produkt můžete zakoupit ZDE